Умови використання сайту

Увага! Перед переглядом Сайту уважно прочитайте умови цих Правил. Якщо Ви не згодні з цими умовами, не використовуйте цей Сайт.

1.Загальні положення

1.1. Усі права на Сайт належать ЗаміниМене@example.com.

1.2. Ми рекомендує користувачам Сайту ознайомитися з цими Правилами, а також Політикою Компанії по обробці персональних даних. Користуючись Сайтом, ви підтверджуйте свою згоду з положеннями цих Правил, а також Політикою Компанії по обробці персональних даних.

1.3. ЗаміниМене@example.com може у будь-який час змінювати умови, викладені в цих Правилах, і такі зміни набирають чинності негайно після їх оприлюднення на Сайті.

1.4. Ви зобов’язані ознайомлюватися з цими Правилами перед кожним користуванням Сайтом. Якщо Ви продовжуєте користуватися Сайтом після оприлюднення змінених Правил, це означає Вашу згоду на дотримання Правил з усіма його змінами.

1.5. Якщо будь-які умови цих Правил або зміни до них неприйнятні для Вас, Ви можете не розпочинати користування Сайтом або припинити користування Сайтом.

2.Контент сайту

2.1. ЗаміниМене@example.com дозволяє Вам переглядати та завантажувати матеріали цього Сайту тільки для особистого некомерційного використання, за умови збереження Вами всієї інформації про авторське право та інших відомостей про право власності, що містяться у вихідних матеріалах і будь-яких їхніх копіях. Забороняється змінювати матеріали цього Сайту, а також поширювати або демонструвати їх в будь-якому вигляді або використовувати їх будь-яким іншим чином для суспільних або комерційних цілей. Будь-яке використання цих матеріалів на інших сайтах або в комп'ютерних мережах забороняється.

2.2. Матеріали та послуги цього Сайту надаються «як є» без будь-яких гарантій. ЗаміниМене@example.com не гарантує точності та повноти матеріалів, програм і послуг, що надаються на цьому Сайті. ЗаміниМене@example.com в будь-який час без повідомлення може вносити зміни в матеріали та послуги, що надаються на цьому Сайті, а також у згадувані в них продукти й ціни. У разі старіння матеріалів і послуг на цьому Сайті ЗаміниМене@example.com не зобов'язана оновлювати їх. ЗаміниМене@example.com ні за яких обставин не несе відповідальності за будь-які збитки (включаючи, але не обмежуючись збитком від втрати прибутку, даних або від переривання ділової активності, втрачену вигоду, тощо), що виникли внаслідок використання, неможливості використання або результатів використання цього Сайту.

3.Різне

3.1. Ці Правила повинні тлумачитися і застосовуватися відповідно до законів України. Будь-які спори щодо реалізації цих Правил будуть вирішуватися відповідним судом, розташованим на території України.

3.2. Ви погоджуєтесь негайно повідомляти про будь-які порушення авторських прав щодо матеріалів Сайту. У разі виникнення претензій з Вашого боку щодо порушення авторських прав щодо матеріалів, які містяться на Сайті, будь ласка, повідомте нам за адресою ЗаміниМене@example.com.